CAFFE COSTADORO

 

Představujeme Vám významnou italskou společnost s dlouholetou tradicí a silnými kořeny, které sahají až do roku 1890. O založení společnosti se zasloužil Oreste Beccuti, který na konci 19. století otevřel malý obchod v severoitalském městě Turín, který pojmenoval Costadoro. Postupem času se tento obchod stal vzorem pro všechny milovníky kávy v Turíně.

Výsledkem tvrdého úsilí a nekonečné vášně, je moderní podnik s ročním prodejem více než 150-ti miliard šálků a expanzí do více než 30-ti různých zemí. Společnost Costadoro je respektovaným výrobcem pražené kávy pro pohostinství (HO.RE.C11.), pyšní se titulem jednoho z nejúspěšnějších průmyslových podniků v severní Itálii a poskytuje svým zákazníkům vysoce kvalitní kávu s vynikající chutí. Kvalita, dokonalost a pečlivý dohled nad každým článkem výroby je pro Costadoro zásadní. Inovace a vědecký výzkum jsou součástí každodenní práce, kterou si tým Costadoro klade za cíl, aby svým zákazníkům mohl nabídnout neobyčejnou kávu, která je skutečným prožitkem. Nesmíme nadále opomenout výrobní proces kávy, neboť výroba samotná probíhá zcela v souladu se zásadami staleté tradice.

.

1024x1024 caffe costadoro

.


.

.

IL CAFE

 

Kombinující dotek italské tradice v podobě kávy Costadoro, jenž před 130 lety vznikla v městě Torino a během krátké doby se dostala do obliby v celé Itálii pro svou kvalitu vyznačující se jemnou a přesto výraznou chutí.

.

–  přecházím do nabídky kávy –

.

slide01o

.


.

.

IL GELATO – ANGELATO

 

Italská zmrzlina sametové struktury a andělské chuti ve Vás okamžitě vyvolá pocit štěstí a spokojenosti.

.

Každodenně vdechujeme tradičním italským způsobem do zmrzliny Angelato podmanivou vůni a chuť, které Vás díky pečlivě vybraným a ručně zpracovávaným ingrediencím z celého světa budou vždy znovu a znovu svádět a pokoušet.

Tajemství rodinného receptu Vám rádi odhalíme. Je jednoduchý: skládá se z kvality, profesionality, fantazie a hlavně lásky. Jěště jsme Vám neprozradili jednu důležitou přísadu, a to je radost. Tu nám dodáváte Vy, když vidíme, jak se z naší zmrzliny usmíváte.

.

–  přecházím do nabídky zmrzliny –

.

zmrzilna 22

.


.

.

BASILUR TEA

 

BASILUR čaj je další synonymum pro vyjádření čistého cejlonského čaje, který nově definuje podstatu kvality, spojené s logem „Ceylon tea“. Podáváme jen to nejlepší, dejte vašim chuťovým pohárkům to nejlepší s naší kolekcí, což je to, o co Basilur tea usiluje.

.

–  přecházím do nabídky čaje –

.

basilur

 

Basilur tea

.